Baleríny

Barefoot baleríny predstavujú ideálnu obuv pre jarné aj letné dni. Pozrite si našu širokú ponuku a vyberte si také baleríny, ktoré budú odpovedať vášmu štýlu od značiek Angles Fashion, BeLenka alebo Xero Shoes. Dostupné sú v športových, ale aj elegantných prevedeniach, takže ich využijete na akúkoľvek príležitosť.

#ShowMore#

Prečo vybrať barefoot baleríny

Barefoot baleríny zaisťujú pohodlie pri každom kroku na rozdiel od bežných balerín. Zároveň predstavujú elegantný typ obuvi ku každému outfitu. 

  • Prirodzený pohyb nôh: Poskytujú chodidlám prirodzený pohyb chodidiel a napodobňujú tak pocit bosej chôdze.
  • Design topánok: Baleríny krásne doplnia a pozdvihnú váš denný outfit. 

Výhody barefoot balerín

  • Pohodlnosť a volnosť: Barefoot baleríny poskytujú pohodlie a umožňujú voľný pohyb. Sú ľahké, pružné a dokážu sa prispôsobiť chodidlám. 
  • Zlepšenie rovnováhy: Vďaka svojmu minimalistickému designu baleríny podporujú správnu rovnováhu a stabilitu tela.

Ako vybrať správne barefoot baleríny

Nakupovanie cez internet je niekedy zradné. Barefoot topánky musia presne padnúť a neobmedzovať nohu. Na čo teda myslieť, keď vyberáte baleríny?

  • Dostatok priestoru pre prsty: správny tvar špičky je najdôležitejší. Prsty potrebujú priestor pre vývoj, aby sa roztiahli do prirodzeného vejárika. Baleríny by teda mali odpovedať tvaru chodidla. 
  • Nulový rozdiel medzi pätou a špičkou: Počas bosej chôdze je váha celého tela rovnomerne rozprostrená medzi pätu a špičku. Tak by to malo byť aj v topánkach. Ak pridáme čokoľvek pod pätu (podpätok), mení sa poloha ťažiska tela a dieťa sa môže začať hrbiť.

 

Tip: Ak si nebudete istí veľkosťou, obráťte sa najprv na náš návod  Ako vybrať tie správné topánky alebo nás môžete kontaktovať.

Prečo vybrať baleríny na Bosonôžke

Vyberte si zo širokej ponuky českých aj zahraničných značiek barefoot balerín, ktoré zaistia vašim nohám pohodlie a voľnosť. 

 

Stránka 1 z 4 - 94 položiek celkom
SISI KREM jampi sisi kremova 1
Novinka
+ ďalšie
SISI-KREM/36
SISI CER jampi sisi cerna 1
Novinka
+ ďalšie
SISI-CER/37
SISI PLET jampi sisi pletova 1
Novinka
+ ďalšie
SISI-PLET/36
a5362153 2 r o
Novinka Zľava
€55,64
€69,56 (–20 %)
+ ďalšie
A5362153/37
AHI 208 barefoot baleriny ahinsa ananda burgundy 1
Doprava zadarmo
+ ďalšie
AHI-208/38
Hore
Ďalšie produkty