Využite zľavu až 20 % na letnú barefoot obuv

Poltopánky

Dodajte každému outfitu nádych elegancie s dámskymi  barefoot poltopánkami. Vyberte si z množstva farebných variant a predveďte svoj osobitý štýl. Barefoot poltopánky poskytnú chodidlám dostatok priestoru a pohodlia, či už ste v kancelárii alebo na káve v kaviarni. Vyskúšajte poltopánky od značiek bLifestyle, Shapen alebo  Zaqq a presvedčte sa sami. 

#ShowMore#

Prečo vybrať barefoot poltopánky

Bežné poltopánky majú väčšinou úzku špičku a hrubú podrážku, ktorá toľko neumožňuje cítiť povrch. Na rozdiel od konvenčnej obuvi disponujú barefoot poltopánky tenkou a flexibilnou podrážkou a anatomickým tvarom.

 • Posilňovanie svalov: Barefoot poltopánky vďaka tenkej podrážke a nulovému dropu pomáhajú posilňovať svaly chodidiel a podporujú správne držanie tela. 
  • Lepšia propriocepcia: Propriocepcia je schopnosť nervového systému zaznamenať zmeny vo svaloch a vo vnútri tela pohybom a svalovú činnosťou. Barefoot obuv na rozdiel od konvenčnej obuvi nebráni vo vnímaní povrchu pod chodidlami, proprioreceptory v ľudských chodidlách tak môžu správne fungovať.

  Výhody barefoot poltopánok

  Bosotopánky majú veľa výhod. Za hlavné výhody barefoot poltopánok považujeme:  

  • Pohodlnosť a voľnosť: Barefoot poltopánky poskytujú väčšie pohodlie a umožňujú voľný pohyb. Sú ľahké, pružné a dokážu sa prispôsobiť chodidlám. 
  • Zlepšenie rovnováhy: Vďaka svojmu minimalistickému designu poltopánky podporujú správnu rovnováhu a stabilitu, čo je zásadné pre aktívny život plný dobrodružstiev.

  Ako vybrať správne barefoot poltopánky

  Nakupovanie cez internet je niekedy zradné. Barefoot topánky musia presne padnúť a neobmedzovať nohu. Na čo teda myslieť, keď vyberáte poltopánky?

  • Veľkosť: Vyberte správnu veľkosť, ktorá zaistí pohodlné nosenie a dostatok priestoru pre nohu a prsty. Nezabudnite zmerať ako dĺžku, tak šírku chodidla. Pre viac informácii sa neváhajte pozrieť na náš návod Ako zmerať veľkosť nohy.
  • Materiál: Zaistite, aby poltopánky boli vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré sú pre nohu príjemné. 
  • Flexibilita a pružnosť: Až topánky dorazia, skontrolujte, či sú dostatočne flexibilné a pružné, aby vás nikde netlačili. Ak by vám poltopánky nesedeli, je možné ich do 14 dní bez problémov vrátiť.

  Prečo vybrať poltopánky na Bosonôžke

  S našimi barefoot poltopánkami budete pripravení na dobrodružstvá a aktívny život plný radosti a pohybu.

  Stránka 1 z 2 - 57 položiek celkom
  ADELA BLUE barefoot tenisky protetika adela blue modra 1
  Zľava
  €73,28
  €91,60 (–20 %)
  + ďalšie
  ADELA-BLUE/37
  FR2076 barefoot tenisky freet york black 1
  Doprava zadarmo
  + ďalšie
  FR2076/38
  LADA BEIGE barefoot espadrilky protetika lada beige bezove 1
  Zľava
  + ďalšie
  LADA-BEIGE/37
  ADELA BROWN barefoot tenisky protetika adela brown hnede 1
  Zľava
  €73,28
  €91,60 (–20 %)
  + ďalšie
  ADELA-BROWN/37
  ADELA BLACK barefoot tenisky protetika adela black cerne 1
  Zľava
  + ďalšie
  ADELA-BLACK/37
  ADELA NUDE barefoot tenisky protetika adela nude ruzove 1
  Zľava
  + ďalšie
  ADELA-NUDE/37
  Hore
  Ďalšie produkty