Lodičky

Rozlúčte sa s boľavými chodidlami. S dámskymi barefoot lodičkami zažijete pohodlie po celú dobu nosenia. Vyberte si z množstva farebných variant a predveďte svoj osobitý štýl. Pokiaľ si nie ste isté veľkosťou, prečítajte si náš návod, Ako vybrať tie správne topánky alebo nás kontaktujte.

#ShowMore#

Prečo vybrať barefoot lodičky

Užite si svatbu, ples, či inú formálnu akciu bezbolestne. Kúpte si barefoot lodičky a zaistite chodidlám pohodlie po celý večer. Bežne dostupné lodičky neposkytujú chodidlu takú voľnosť, ao práve ich abrefoot varianta. Presvedčte sa sami a vyskúšajte barefoot lodičky. 

 • Korekcia postavenia: Tradičná obuv často spôsobuje nezdravé postavenie nôh a chrbtice. Barefoot obuv oproti tomu napomáha správnemu postaveniu nôh, pretože neposkytuje umelú podporu chodidlám a disponuje nulovým dropom
  • Lepšia propriocepcia: Propriocepcia je schopnosť nervového systému zaznamenať zmeny vo svaloch a vo vnútri tela pohybom a svalovú činnosťou.

  Výhody barefoot lodičiek

  Bosotopánky majú veľa výhod. Za hlavné výhody barefoot lodičiek však považujeme:  

  • Pohodlnosť a voľnosť: Barefoot lodičky poskytujú väčšie pohodlie a umožňujú voľný pohyb. Sú ľahké, pružné a dokážu sa prispôsobiť chodidlám. 
  • Zlepšenie rovnováhy: Vďaka svojmu minimalistickému designu lodičky podporujú správnu rovnováhu a stabilitu, čo je zásadné pre aktívny život plný dobrodružstiev. 

  Ako vybrať správne barefoot lodičky?

  Nakupovanie cez internet je niekedy zradné. Barefoot topánky musia presne padnúť a neobmedzovať nohu. Na čo teda myslieť, keď vyberáte lodičky?

  • Veľkosť: Vyberte správnu veľkosť, ktorá zaistí pohodlné nosenie a dostatok priestoru pre nohu a prsty. Nezabudnite zmerať ako dĺžku, tak šírku chodidla. Pre viac informácii sa neváhajte pozrieť na náš návod Ako zmerať veľkosť nohy.
  • Materiál: Zaistite, aby lodičky boli vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré sú pre nohu príjemné. 
  • Flexibilita a pružnosť: Až topánky dorazia, skontrolujte, či sú dostatočne flexibilné a pružné, aby vás nikde netlačili. Ak by vám lodičky nesedeli, je možné ich do 14 dní bez problémov vrátiť.

  Prečo vybrať lodičky na Bosonôžke

  S našimi barefoot lodičkami budete pripravení na dobrodružstvá a aktívny život plný radosti a pohybu.

  Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom