Vrátenie tovaru, výmena, reklamácie

 

 

Nie ste so zakúpeným tovarom na Bosonôžke spokojní? Zvolili ste nesprávnu veľkosť alebo sa vám jednoducho nepáči? To nás veľmi mrzí. Ale vyjdeme vám čo najviac v ústrety. Do 14 dní od zakúpenia môžete nenosený čistý tovar, v pôvodnom obale, vrátiť späť do nášho e-shopu, alebo ho vymeniť za akýkoľvek iný tovar. My urobíme všetko preto, aby bol pre vás proces vrátenia tovaru alebo jeho výmeny čo najjednoduchší.
Neplatí pre nadrozmerné balíky (u ktorých je súčet strán balíkov vyšší než 120 cm). 

 

Pre spiatočnú dopravu do nášho eshopu môžete využiť štítok Zásielkovne, ktorý vám za cenu 2 € zašleme na váš e-mail

 

VRÁTENIE TOVARU

    • Nenosenú obuv v pôvodnom obale dôkladne zabaľte. 
    • Priložte originál alebo kópiu dokladu o nákupe, prípadne stačí lístok s informáciami o vašej objednávke (číslo objednávky alebo faktúry, vaše meno a kontaktné údaje).
    • Zašlite tovar na našu adresu - využiť môžete štítok do Packety (Zásielkovne), ktorý vám za cenu 2 € zašleme. Stačí vyplniť krátky formulár pre vrátenie, ktorý nájdete vyššie a riadiť sa pokynmi v e-maile.
     Ak budete balíček zasielať vami zvoleným dopravcom, odporúčame balík poistiť vo výške ceny obsiahnutého tovaru a zadať naše telefónne číslo +421 222 205 892.

 

VÝMENA TOVARU

 

    • Vytvorte si v našom eshope novú objednávku na tovar, za ktorý chcete pôvodne objednaný tovar vymeniť, ako spôsob platby zvoľte "výmena tovaru". Poznačte si číslo novej objednávky. Objednávku neplaťte.
    • Nenosenú obuv v pôvodnom obale dôkladne zabaľte. 
    • Priložte originál alebo kópiu dokladu o nákupe, prípadne stačí lístok s informáciami o vašej objednávke (číslo objednávky alebo faktúry, vaše meno a kontaktné údaje).
    • Zašlite tovar na našu adresu - využiť môžete štítok do Packety (Zásielkovne), ktorý vám za cenu 2 € zašleme. Stačí vyplniť krátky formulár pre vrátenie, ktorý nájdete vyššie a riadiť sa pokynmi v e-maile.
     Ak budete balíček zasielať vami zvoleným dopravcom, odporúčame balík poistiť vo výške ceny obsiahnutého tovaru a zadať naše telefónne číslo +421 222 205 892.
    • Akonáhle obdržíme vrátený tovar od vás, doriešime prípadny doplatok (za štítok alebo topánky z novej objednávky) a následne odosielame nový tovar k vám, vami zvoleným dopravcom (Packeta, DPD, GLS).

 

         

Adresa pre zasielanie tovaru:

bosono s.r.o.

Křižíkova 68a

 Brno 61200

ČR

+421 222 205 892