Veľký letný výpredaj je tu! Využite zľavy až - 40 %.

Gumáky

Buďte štýlová aj v daždi. Skončite s nosením pracovných gumákov a zaobstarajte si také, ktoré budú vyhovovať vášmu štýlu aj vašim chodidlám. Vyskúšajte gumáky značky Bundgaard

#ShowMore#

Prečo vybrať barefoot gumáky

Doprajte si chôdzu v daždi, počas ktorej naplno precítite každý krok. Oproti bežným gumákom disponujú barefoot gumáky väčším priestorom pre prsty, tenkou a flexibilnou podrážkou a anatomickým tvarom topánok. Presvedčte sa sami a vyskúšajte barefoot gumáky. 

  • Korekcia postavenia: Tradičná obuv často spôsobuje nezdravé postavenie nôh a chrbtice. Barefoot obuv oproti tomu napomáha správnemu postaveniu nôh, pretože neposkytuje umelú podporu chodidlám a disponuje nulovým dropom.
  • Lepšia propriocepcia: Propriocepcia je schopnosť nervového systému zaznamenať zmeny vo svaloch a vo vnútri tela pohybom a svalovou činnosťou.

Výhody barefoot gumákov

  • Pohodlnosť a voľnosť: Barefoot gumáky posytujú deťom pohodlie a umožňujú voľný pohyb. Sú ľahké, pružné a dokážu sa prispôsobiť chodidlám. 
  • Zlepšenie rovnováhy: Vďaka svojmu minimalistickému designu gumáky podporujú správnu rovnováhu a stabilitu, čo je zásadné pre aktívny život plný dobrodružstiev.

Ako vybrať správne barefoot gumáky?

Nakupovanie cez internet je niekedy zradné. Barefoot topánky musia presne padnúť a neobmedzovať nohu. Na čo teda myslieť, keď vyberáte gumáky?

  • Veľkosť: Vyberte správnu veľkosť, ktorá zaistí pohodlné nosenie a dostatok priestoru pre nohu a prsty. Nezabudnite zmerať ako dĺžku, tak šírku chodidla. Pre viac informácii sa neváhajte pozrieť na náš návod Ako zmerať veľkosť nohy.
  • Materiál: Zaistite, aby gumáky boli vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré sú pre nohu príjemné. 
  • Flexibilita a pružnosť: Až topánky dorazia, skontrolujte, či sú dostatočne flexibilné a pružné, aby vás nikde netlačili. Ak by vám gumáky nesedeli, je možné ich do 14 dní bez problémov vrátiť.

Prečo vybrať capačky na Bosonôžke

S našimi barefoot gumákmi budete pripravení na všetky nepriazne počasia a aktívny život plný radosti a pohybu.

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom
XZD0008DB barefoot damske gumaky saguaro brisk modre 1
Novinka
+ ďalšie
XZD0008DB/37
Zateplené dámské gumáky Demar - Mammut S žluté (Veľkosť 36/37, Vnútorná dĺžka topánky (mm) 245, Vnútorná šírka topánky (mm) 85)
+ ďalšie
0301L/36