Vegan barefoot topánky

Obujte si tú najpohodlnejšiu vegan barefoot obuv. V čom je výnimočná? Poskytuje vašim nohám dostatok priestoru a podporuje prirodzený pohyb chodidiel. Prsty sa v nej môžu hýbať do všetkých strán. Nebráni im tak v žiadnom pohybe. 

#ShowMore#

Výhody vegan barefoot topánok

  • Etická výroba: Obuv sa šije z veľkej časti v Európe (Chorvátsko, Portugalsko, ... ), niektoré značky šijú v Čechách, ako napríklad detská barefoot značka Jonap. 
  • Udržateľná stopa: K výrobe sa používajú obnoviteľné materiály ako je ľan či biobavlna, alebo recyklované materiály napríklad priadza z kávy, tkaniny z PET fliaš a ďalšie. 
  • Ekologický pracovný proces: Pri produkcii topánok sa kladie dôraz na minimalizáciu ekologickej stopy, čo zahŕňa šetrné hospodárenie s vodou a zníženie množstva odpadu. 

 

Na aké značky vegan bosotopánok sa stojí za to pozrieť? Objavte napríklad Xero Shoes, Ahinsa, Merrell, Leguano, alebo Freet. Chcete obuť aj deti do vegan barefoot topánok? Pozrite sa na Affenzahn, Beda, Koel, či Reima. Ak si nebudete istí veľkosťou, máme pre vás návod Ako vybrať tie správné topánky, alebo nás môžete kontaktovať

 Stránka 1 z 25 - 738 položiek celkom
skinners compression (7)
Novinka TOP cena
+ ďalšie
ADULTS-COM-PAC/L
skinners compression
Novinka TOP cena
+ ďalšie
ADULTS-COM-ANTHR/L
kids (5)
Novinka TOP cena
+ ďalšie
KIDS-2-POPPY/26
kids
Novinka TOP cena
+ ďalšie
KIDS-2-JUNGLE/26
VE14908C260 barefoot sandale blifestyle barestyle turkis 1
Novinka Zľava
+ ďalšie
VE14908C260/36
VE14908C000 barefoot sandale blifestyle barestyle schwarz 1
Novinka Zľava
+ ďalšie
VE14908C000/36
Hore
Ďalšie produkty