Turistická obuv

 

Barefoot turistické topánky podporia každý váš krok v prírode aj v meste. Doprajte chodidlám pocit voľnosti aj behom výletov v náročnom teréne. Vyskúšajte turistické topánky od značiek Zaqq, Freet alebo Xero Shoes a poznajte výlety z inej perspektívy. 

#ShowMore#

Prečo vybrať barefoot turistickú obuv

Doprajte si úplne nový zážitok z vášho výletu s barefoot turistickými topánkami. Oproti bežnej turistickej obuvi disponujú barefoot turistické topánky väčším priestorom pre prsty, tenkou a flexibilnou podrážkou a anatomickým tvarom.

  • Korekcia postavenia: Tradičná obuv často spôsobuje nezdravé postavenie nôh a chrbtice. Barefoot obuv oproti tomu napomáha správnemu postaveniu nôh, pretože neposkytuje umelú podporu chodidlám a disponuje nulovým dropom
  • Lepšia propriocepcia: Propriocepcia je schopnosť nervového systému zaznamenať zmeny vo svaloch a vo vnútri tela pohybom a svalovú činnosťou.

Výhody barefoot turistických topánok

Bosotopánky majú veľa výhod. Za hlavné výhody barefoot turistických topánok však považujeme:  

  • Pohodlnosť a voľnosť: Barefoot turistické topánky poskytujú väčšie pohodlie a umožňujú voľný pohyb. Sú ľahké, pružné a dokážu sa prispôsobiť chodidlám. 
  • Zlepšenie rovnováhy: Vďaka svojmu minimalistickému designu turistická obuv podporuje správnu rovnováhu a stabilitu, čo je zásadné pre aktívny život plný dobrodružstiev. 

Ako vybrať správne turistickú obuv?

Nakupovanie cez internet je niekedy zradné. Barefoot topánky musia presne padnúť a neobmedzovať nohu. Na čo teda myslieť, keď vyberáte turistické topánky?

  • Veľkosť: Vyberte správnu veľkosť, ktorá zaistí pohodlné nosenie a dostatok priestoru pre nohu a prsty. Nezabudnite zmerať ako dĺžku, tak šírku chodidla. Pre viac informácii sa neváhajte pozrieť na náš návod Ako zmerať veľkosť nohy.
  • Materiál: Zaistite, aby topánky na turistiku boli vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré sú pre nohu príjemné. 
  • Flexibilita a pružnosť: Až topánky dorazia, skontrolujte, či sú dostatočne flexibilné a pružné, aby vás nikde netlačili. Ak by vám turistické topánky nesedeli, je možné ich do 14 dní bez problémov vrátiť.

Prečo vybrať turistické topánky na Bosonôžke

S našimi barefoot turistickými topánkami budete pripravení na dobrodružstvá a aktívny život plný radosti a pohybu. 

Stránka 1 z 3 - 76 položiek celkom
508300 BL barefoot tenisky barebarics trekker blue 1
Novinka
Doprava zadarmo
+ ďalšie
508300-BL/38
50120089 barefoot kotnikove boty be lenka nevada neo chocolate hnede 1
Zľava
Doprava zadarmo
+ ďalšie
50120089/38
Outdoor High Grey II
Zľava
Doprava zadarmo
+ ďalšie
VINTERO-EASY-G/037
Outdoor High Oliv II
Zľava
Doprava zadarmo
+ ďalšie
VINTERO-EASY-O/37
Outdoor High Black II
Zľava
Doprava zadarmo
+ ďalšie
VINTERO-EASY-B/37
RWHM GNGR M podzim 2023 barefoot outdoorova obuv xero shoes ridgeway m ginger hneda 3
Zľava
Doprava zadarmo
+ ďalšie
RWHM-GNGR-M/39-5
Hore
Ďalšie produkty