Superfit

Značka Superfit so svojou centrálou v rakúskom Graze patrí už mnoho rokov do všeobecného povedomia ako výrobca kvalitných detských topánok. Ako rodinná firma kladie veľký dôraz na to, aby deti od svoho útleho detstva nosili tie najvhodnejšie topánky pre zdravý vývoj.

Svoje topánky Superfit predáva do viac než 40 krajín sveta. Pre značku je dôležitá výroba, použitie kvalitných materiálov a udržateľnosť. Všetky topánky Superfit sú zdravotne nezávadné a 100% testované na prítomnosť škodlivých látok. Superfit považuje zdravý anatomický vývoj chodidla za kľúčový pre výrobu svojich topánok a pri vývoji spolupracuje s mnoho lekármi, odborníkmi aj samotnými deťmi. Všetky topánky značky Superfit sú pohodlné, vyrobené z tých najlepších materiálov, v moderných designoch a farbách.

V sortimente Superfit nájdete topánky od prvých krôčkov tých najmenších detičiek, až po teenagerov. Po novom do svojho sortimentu pridali tiež barefoot kolekciu.

U nás v Bosonôžke nájdete kožené capačky Papageno pre najmenšie deti. Capačky sú veľmi ľahké na gumovej podošve, ktorá je mäkká a ohybná. Sú kvalitne vyrobené z priedušných materiálov. Tvar kopíruje anatomický tvar detského chodidla.

Stránka 1 z 1 - 10 položiek celkom

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie