Využite zľavu až 20 % na letnú barefoot obuv

Spoločenská obuv

Užite si svatbu, ples, či inú formálnu akciu a rozlúčte sa s boľavými chodidlami. S dámskou barefoot spoločenskou obuvou zažijete pohodlie po celú dobu nosenia. Vyberte si z mnohých farebných variant a predveďte svoj osobitný štýl.

#ShowMore#

Prečo vybrať barefoot spoločenskú obuv

Zaobstarajte si barefoot lodičky a zaistite chodidlám pohodlie po celý večer. Bežne dostupné spoločenské topánky neposkytujú chodidlám takú voľnosť ako práve ich barefoot varianta. Presvedčte sa sami a vyskúšajte barefoot spoločenské topánky. 

  • Korekcia postavenia: Tradičná obuv často spôsobuje nezdravé postavenie nôh a chrbtice. Barefoot obuv oproti tomu napomáha správnemu postaveniu nôh, pretože neposkytuje umelú podporu chodidlám a disponuje nulovým dropom
  • Lepšia propriocepcia: Propriocepcia je schopnosť nervového systému zaznamenať zmeny vo svaloch a vo vnútri tela pohybom a svalovú činnosťou.

Výhody barefoot spoločenskej obuvi

Bosotopánky majú veľa výhod. Za hlavné výhody barefoot spoločenských topánok však považujeme:  

  • Pohodlnosť a voľnosť: Barefoot spoločenské topánky poskytujú väčšie pohodlie a umožňujú voľný pohyb. Sú ľahké, pružné a dokážu sa prispôsobiť chodidlám. 
  • Zlepšenie rovnováhy: Vďaka svojmu minimalistickému designu spoločenská obuv podporuje správnu rovnováhu a stabilitu, čo je zásadné pre aktívny život plný dobrodružstiev. 

Ako vybrať správne barefoot spoločenské topánky?

Nakupovanie cez internet je niekedy zradné. Barefoot topánky musia presne padnúť a neobmedzovať nohu. Na čo teda myslieť, keď vyberáte spoločenské topánky?

  • Veľkosť: Vyberte správnu veľkosť, ktorá zaistí pohodlné nosenie a dostatok priestoru pre nohu a prsty. Nezabudnite zmerať ako dĺžku, tak šírku chodidla. Pre viac informácii sa neváhajte pozrieť na náš návod Ako zmerať veľkosť nohy.
  • Materiál: Zaistite, aby spoločenská obuv bola vyrobená z kvalitných materiálov, ktoré sú pre nohu príjemné. 
  • Flexibilita a pružnosť: Až topánky dorazia, skontrolujte, či sú dostatočne flexibilné a pružné, aby vás nikde netlačili. Ak by vám spoločenská obuv nesedela, je možné ich do 14 dní bez problémov vrátiť.

Tip: Ak si nebudete istí veľkosťou, obráťte sa najprv na náš návod  Ako vybrať tie správné topánky alebo nás môžete kontaktovať.

Prečo vybrať spoločenské topánky na Bosonôžke

S našimi barefoot spoločenskými topánkami budete pripravení na dobrodružstvá a aktívny život plný radosti a pohybu.

Stránka 1 z 3 - 87 položiek celkom
SISI KREM jampi sisi kremova 1
Novinka
+ ďalšie
SISI-KREM/36
SISI PLET jampi sisi pletova 1
Novinka
+ ďalšie
SISI-PLET/36
Hore
Ďalšie produkty