O nás

Postaráme sa, aby celá vaša rodina mala zdravé nôžky .

Štatistiky uvádzajú, že až 70 % európskych detí nosí malé topánky! A to sme sa rozhodli zmeniť. Najprv sme zdravo obuli deti a potom aj dospelých. A to do barefoot a kompromisných topánok. U detí je hlavne dôležitý dostatočný priestor v topánke, ktorý im nebude brániť v pohybe nôžky a prirodzenom vývoji.

Pre dospelých zase tieto topánky môžu byť odpoveďou na mnoho problémov s chodidlami, ako napríklad spadnutá klenba alebo vbočený palec.

 

Zahraničie sme priviezli až k vám

Vďaka Bosonôžke už nebudete musieť objednávať topánky zo zahraničia, platiť drahé poštovné a čakať mesiac. My sme zahraničie priniesli k vám. Barefoot a kompromisné topánky dovážame od odborníkmi uznávaných značiek, z USA, Kanady, Austrálie, Španielska, Nemecka a mnoho ďalších krajín.

 

Kto je za tým?

Do barefoot a kompromisných topánok obúvame deti a dospelých už od roku 2015, a to na e-shope a aj na našej predajni v Brne. Našu ponuku detských a dospeláckých topánok sa snažíme neustále rozširovať, aby si u nás vybral každý.

 

Chcete byť v obraze?

Sledujte nás na Facebooku a Instagrame a prihláste sa k nášmu newsletteru.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie