Veľký letný výpredaj je tu! Využite zľavy až - 40 %.

Slipstop

Slipstop je turecká značka, ktorá vyrába multifunkčú barefoot obuv. Čo si pod tým predstaviť? Pohodlné topánky, ktoré si môžete vziať so sebou na návštevu ako prezuvky, k vode či priamo do vody. Sú ideálne aj na cvičenie – jednoducho topánky, ktoré sa hodí mať všade so sebou. Slipstop sa vyznačuje syntetickým „neoprénovým“ zvrškom a gumovou podošvou, ktorá plne rešpektuje chodidlo a spĺňa všetky barefoot parametre. 

#ShowMore#

Výhody Slipstop

Toto vás na nich bude baviť:

  • rýchloschnúci materiál,
  • barefoot obuv na von aj dovnútra,
  • mäkkosť a ohybnosť,
  • protišmyková podrážka ideálna k bazénu i do vody,
  • ľahké obutie – deti to zvládnu samé.

Názor Bosonôžky

Slipstop milujeme. Je to multifunkčná barefoot obuv, ktorá sa vojde do akejkoľvek tašky. Deti si ju zamilujú pre jej veselú potlač a rodičia ocenia nezávadné materiály s certifikáciou STANDARD 100 by OEKO-TEX®*.  Baví nás tiež jednoduchá údržba týchto topánok. Stačí ich hodiť do pračky a sú opäť ako nové. Vďaka skvelej gumičke držia pevne na nohe a deti ich môžu nosiť bez problémov aj o dve veľkosti väčšie. Či už hľadáte barefoot topánky do vody, na cvičenie alebo do detského kútika , nájdete ich v jednom páre Slipstop.


*STANDARD 100 by OEKO-TEX®  je medzinárodný testovací a certifikačný systém pre textílie, ktoré sa vyrábajú len zo zdravotne nezávadných materiálov. 

Stránka 1 z 2 - 39 položiek celkom
Snímek obrazovky 2024 05 20 v 13.36.15
Novinka
+ ďalšie
SS2482000042/INF
Snímek obrazovky 2024 05 20 v 13.24.04
Novinka
+ ďalšie
SS2331000014/INF
Hore
Ďalšie produkty