Využite zľavu až 20 % na letnú barefoot obuv

Členková obuv

Dámske barefoot členkové topánky sú ideálnym prírastkom do vášho botníku. Túto obuv využijete hlavne v prechodnom období na jar a jeseň. Materiály ako koža a ďalšie odolné textílie zaisťujú odolnosť voči vode a mechanickému poškodeniu. Členkové modely sú preto skvelým výberom ako pre mestský ruch, tak pre výlety do prírody. Vybrať si môžete z mnohých variant od značiek Koel, Camper, Froddo a iné. 

#ShowMore#

Prečo zvoliť členkové barefoot topánky?

Zatiaľ čo klasické topánky majú často úzku špičku a silnú podrážku, ktorá bráni kontaktu s povrchom, barefoot členkové modely sú navrhnuté v anatomickom tvare s tenkou a flexibilnou podrážkou.

  • Posilňovanie svalstva: Barefoot členkové topánky vďaka tenkej podrážke a nulovému dropu pomáhajú posilňovať svaly chodidiel a podporovať správne držanie tela.  
  • Vylepšená propriocepcia: Na rozdiel od konvenčného typu obuvi, barefoot nebráni vnímaniu povrchu pod chodidlami, takže proprioreceptory môžu správne fungovať.

Benefity barefoot členkovej obuvi

Objavte výhody, ktoré vám barefoot ponúka. 

  • Komfort a sloboda pohybu: Tento druh obuvi vám poskytne komfort a umožní voľný pohyb. Oceníte hlavne jej ľahkosť, pružnosť a možnosť prispôsobiť sa tvaru vášho chodidla. 
  • Zlepšenie rovnováhy: Minimalistický design podporuje správnu rovnováhu a stabilitu, čo je zásadné pre aktívny život plný pohybu a dobrodružstva.

Ako zvoliť správny barefoot členkový model

Nakupovanie cez internet nie je vždy jednoduché. V prípade barefoot topánok je dôležité, aby ste zvolili správnu veľkosť, ktorá zachová pohodlie nohy. Ako vybrať tie, ktoré vám dobre padnú?

  • Veľkosť: Bez správne zvolenej veľkosti, to nepôjde. Je potrebné správne zmerať dĺžku aj šírku chodidla, na to sa môžete pozrieť v našom návode Ako zmerať veľkosť nohy
  • Materiál: Zvoľte si taký materiál, ktorý bude vašej nohe vyhovovať. Materiál by mal byť vybraný s ohľadom na špecifické podmienky či terén, v ktorom se plánujete pohybovať.
  • Flexibilita a pružnosť: Po doručení zkontrolujte, či vám veľkosť sedí a či sú pre vás topánky dostatočne flexibilné a pružné. Ak potrebujete, môžete ich do 14 dni zdarma vrátiť alebo vymeniť.Stránka 1 z 7 - 196 položiek celkom
508300 BL barefoot tenisky barebarics trekker blue 1
Novinka
Doprava zadarmo
+ ďalšie
508300-BL/38
08L038.50G 110 barefoot kotnikove boty koel felicity eco blue 1
Zľava
Doprava zadarmo
+ ďalšie
08L038.50G-110/36
08L009.301 550 barefoot damske kotnikove boty koel fila suede chelsea cognac 1
Zľava
Doprava zadarmo
+ ďalšie
08L009.301-550/37
Z RIQUET BL barefoot kozacky zaqq riquet black cerne 1
Zľava
Doprava zadarmo
€116,76
€166,80 (–30 %)
+ ďalšie
Z-RIQUET-BL/39
BN434119L950 barefoot zimni kozacky blifestyle budapesterstyle dunkelbraun 1
Zľava
Doprava zadarmo
+ ďalšie
BN434119L950/37
Hore
Ďalšie produkty