Pravidlá súťaže ,,O topánky Leguano”

VÝHRA

Jeden pár topánok značky Jonap z e-shopu Bosonozka.sk pre jedného účastníka súťaže. Výherca súťaže si bude môcť vybrať jeden pár topánok značky Jonap z tejto kategórie: https://www.bosonozka.sk/leguano/

. 

PRIEBEH SÚŤAŽE

Súťaž prebieha od 14. 2. 2024 do polnoci 21. 2. 2024 na stránke instagram.com/bosonozka_sk/.

Účastník súťaže reaguje na súťažný príspevok, ktorý je zverejnený na stránkach instagram.com/bosonozka_sk/. Účastník reaguje vytvorením komentára k danému príspevku. Pre zaradenie do losovania o výhru na Instagrame musí účastník napísať komentár, označiť 2 priateľov a byť fanúšikom instagramového účtu Bosonozka_sk. 

 

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE

  1. Organizátorom súťaže je e-shop bosonozka.sk, bosono s.r.o., Kotlanova 3a Brno 62800 IČO: 07752521.
  2. Cena v podobe jedného páru topánok značky Leguano na e-shope Bosonozka.sk jje určená pre jedného účastníka súťaže. Výherca súťaže si bude môcť vybrať jeden pár topánok značky Jonap z tejto kategórie:  https://www.bosonozka.sk/leguano/.
  3. Víťazom súťaže sa stane nten účastník, ktorý napíše odpoveď na otázku, označí 2 priateľov a bude fanúšikom instagramového účtu Bosonozka_sk. 
  4. Oznámenie víťaza prebehne na našom instagramovom účte Bosonožka v Stories (instagram.com/bosonozka_sk/) dňa 22. februára 2024.
  5. Vložením komentára k súťažnému príspevku účastník potvrdzuje, že sa zoznámil s pravidlami súťaže, súhlasí s nimi a zaväzuje sa tieto pravidla dodržovať. Organizátor si vyhradzuje právo vyradiť návrhy s neetickým či vulgárnym obsahom.
  6. Výherca bude po skončení súťaže kontaktovaný formou správy alebo komentárom na instagramovom účte organizátora. O svoju výhru sa môže prihlásiť najneskôr do 1. 3 . 2024 na adrese IG profilu bosonozka_sk. Organizátor nie je zodpovedný za stratu alebo nedoručenie zásielky výhercovi. Za výhru nie je možné požadovať finančnú náhradu.
  7. Vymáhanie účasti v súťaži alebo výhry právnou cestou je vylúčené.
  8. Účasťou v súťaži taktiež každý účastník súhlasí s tým, že organizátor súťaže je oprávnený použiť meno výhercu v materiáloch zverejnených na webe organizátora.
  9. Vložením komentára do súťaže cez IG stránku bosonozka.sk účastník súťaže potvrdzuje, že je zoznámený s podmienkami ochrany osobných údajov, a že ich v celom rozsahu prijíma. Podmienky tu: Podmienky ochrany osobných údajov
  10. Táto súťaž nie je nijako sponzorovaná, podporovaná, riadená alebo inak spojená s Facebookom či Instagramom. Stránky bosonozka.sk, facebook.com/bosonozkasvk/ a instagram.com/bosonozka_sk/ slúžia len k propagácii tejto súťaže.