Detské bambusové ponožky Trepon - Babar hnedé

Značka: Trepon

Ponožky s vysokým podielom bambusového vlákna.

Zloženie: 80% Bambus, 18% PAD, 2% Elastan

BAMBUSOVÉ VLÁKNA: sú antibakteriálne, protiplesňové a antistatické. Ich prirodzená antibiotická funkcia zamedzuje prístupu baktérií, a tak nedochádza ku vzniku nepríjemných pachov. Vďaka týmto vlastnostiam sú výrobky z tohto vlákna vhodné pre alergikov.  

Veľkosť je uvedená v cm - dĺžka chodidla.

Upozorňujeme, že ponožky sú skôr menšie, a preto odporúčame zvoliť vždy o jednu veľkosť väčšie ponožky.

Variant:
Dostupnosť Skladom Skladom Zvoľte variant
€2,45
Detské bambusové ponožky Trepon - Babar hnedé
Značka: Trepon

Tisíce produktov
skladom

Doprava zdarma
od 70 €

Zľava až 10 %
na ďalšie nákupy

Jednoduché vrátenie
do 14 dní

Poradíme Vám
s výberom

Vlastnosti produktu:

BAMBUSOVÉ VLÁKNA: sú nielen antibakteriálne, ale aj protiplesňové a antistatické. Ich prirodzená antibiotická funkcia zamedzuje prístupu baktérií, takže nedochádza ku vzniku nepríjemných pachov. Vďaka týmto vlastnostiam sú výrobky z tohto vlákna vhodné pre alergikov.

ANTIBAKTERIÁLNE: Antibakteriálny účinok výrobku je spôsobený nanočasticami striebra (Ag), ktorá zamedzuje ich množeniu a prežívaniu. Výrobok má antiseptické a dezodoračné (protizápachové) účinky vyplývajúce z potlačenia rastu rôznych baktérií a plesní. Certifikované na bakteriách Staphy-lococcus aureus a Klebsiella pneumoniae. Nanočastice striebra sú rozmiešané v hmote, z ktorých sú vyrobené polypropylenová mikrovlákna. Antibakteriálny účinok je trvalý a nemožno ho odstrániť praním.

FRESH EFEKT: Nanočastice striebra sú súčasťou mikrovlákien s drážkami, ktoré napomáhajú ku zvýšeniu priepustnosti a odvádzaniu telesnej vlhkosti.

UV EFEKT: UV žiarenie neblaho pôsobí na pokožku a prenáša teplo. Povrchová úprava priadze UV filtrom znižuje teplotu pod povrchom a zabraňuje prestupu nežiaducích žiarení k pokožke.

Dodatočné parametre

Kategória: Ponožky a ďalší pančuchový tovar
Farba: Béžová, Hnedá
Značka: Trepon

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: