Podmienky súťaže o dva páry topánok od značky Froddo

VÝHRA

Dva páry topánok od značky Froddo z e-shopu Bosonozka.sk pre dvoch účastníkov súťaže. Každý výherca súťaže si bude môcť vybrať jeden pár topánok od značky Froddo z tejto kategórie: https://www.bosonozka.sk/froddo/

PRIEBEH SÚŤAŽE

Súťaž prebieha od 24. 4. 2024 do polnoci 1. 5. 2024 na stránke https://www.facebook.com/bosonozkasvk/.

Účastník súťaže reaguje na sútažný príspevok, ktorý je zverejnený na stránkach https://www.facebook.com/bosonozkasvk/. Účastník reaguje vytvorením komentára k danému príspevku. Pre zaradenie do zlosovania o výhru na facebooku musí účastník napísať komentár, ktorým odpovie na otázku. Ďalej musí označiť minimálne 1 priateľa a byť fanúšikom facebookového účtu Bosonôžka SK.

 

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE

 1. Organizátorom súťaže je e-shop bosonozka.sk, bosono s.r.o., Kotlanova 3a Brno 62800 IČO: 07752521.
 2. Cena v podobe dvoch párov bot značky Froddo z e-shopu Bosonozka.sk je určená pre dvoch výhercov súťaže. Každý výherca súťaže si bude môcť vybrať jeden pár topánok od značky Froddo z tejto kategórie: https://www.bosonozka.sk/froddo/.
 3. Víťazmi súťaže sa stanú účastníci, ktorí odpovedia na otázku, označia minimálne 1 priateľa a budú fanúšikmi facebookového účtu Bosonôžka SK.
 4. Oznámenie víťazov prebehne na facebookovom účte Bosonôžka SK, a to formou pripnutého komentára v súťažnom príspevku.
  Vyhlásenie prebehne dňa 
  2. mája 2024. 
 5. Vložením komentára k súťažnému príspevku účastník potvrdzuje, že sa zoznámil s pravidlami súťaže, súhlasi s nimi a zaväzuje sa tieto pravidlá dodržiavať. Organizátor si vyhradzuje právo vyradiť návrhy s neetickým či vulgárnym obsahom.
 6. Výhercovia budú po skončení súťaže kontaktovaní formou správy alebo komentárom na facebookovém účtu organizátora. O svoju výhru sa môžu prihlásiť najneskôr do 1. 6. 2024 na adrese FB profilu Bosonôžka SK. Organizátor nie je zodpovedný za strazu alebo nedoručenie zásielok výhercom. Za výhru nie je možné požadovať finančnú náhradu.
 7. Vymáhanie účasti v súťaži alebo výhry právnou cestou je vylúčené.
 8. Účasťou v súťaži taktiež každý účastník súhlasí s tým, že organizátor súťaže je oprávnený použiť meno výhercu v materiáloch zverejnených na webe organizátora.
 9. Vložením komentára do súťaže cez FB stránku Bosonôžka SK účastník súťaže potvrdzuje, že je zoznámený s podmienkami ochrany osobných údajov, a že ich v celom rozsahu prijíma. Podmienky tu: Podmienky ochrany osobných údajov
 10. Táto súťaž nie je nijako sponzorovaná, podporovaná, riadená alebo inak spojená s Facebookom či Instagramom. Stránky bosonozka.sk, facebook.com/bosonozkasvk/ a instagram.com/bosonozka_sk/ slúžia len k propagácii tejto súťaže.