Detské bambusové ponožky Trepon - Babar zelenočierne

Značka: Trepon

Ponožky s vysokým podielom bambusového vlákna

Zloženie: 80% Bambus, 18% PAD, 2% Elastan

BAMBUSOVÉ VLÁKNA: sú antibakteriálne, protiplesňové a antistatické. Ich prirodzená antibiotická funkcia zamedzuje prístupu baktérií, takže nedochádza k vzniku nepríjemných pachov. Vďaka týmto vlastnostiam sú výrobky z tohto vlákna vhodné pre alergikov.

 

Veľkosť je uvedená v cm - dĺžka chodidla.

Upozorňujeme, že ponožky sú skôr menšie, odporúčame zvoliť vždy o jednu veľkosť väčšie ponožky.

Variant:
Dostupnosť Skladom Skladom Zvoľte variant
€2,45
Detské bambusové ponožky Trepon - Babar zelenočierne
Značka: Trepon

Tisíce produktov
skladom

Doprava zdarma
od 70 €

Zľava až 10 %
na ďalšie nákupy

Jednoduché vrátenie
do 14 dní

Poradíme Vám
s výberom

Vlastnosti produktu:

BAMBUSOVÉ VLÁKNA: sú nielen antibakteriálne, ale aj protiplesňové a antistatické. Ich prirodzená antibiotická funkcia zamedzuje prístupu baktérií, takže nedochádza k vzniku nepríjemných pachov. Vďaka týmto vlastnostiam sú výrobky z tohto vlákna vhodné pre alergikov.

ANTIBAKTERIÁLNE: Antibakteriálny účinok výrobku je spôsobený nano časticami striebra (Ag), ktoré zamedzujú ich množeniu a prežívaniu. Výrobok má antiseptické a dezodoračné (protizápachové) účinky vyplývajúce z potlačenia rastu rôznych baktérií a plesní. Certifikované na baktériách Staphy-lococcus aureus a Klebsiella pneumoniae. Nanočastice striebra sú zamiešané v hmote, z ktorej sú vyrobené polypropylenové mikrovlákna. Antibakteriálny účinok je trvalý a nie je možné ho odstrániť praním.

FRESH EFEKT: Nanočastice striebra sú súčasťou mikrovlákien s drážkami, ktoré napomáhajú k zvýšeniu priepustnosti a odvádzaniu telesnej vlhkosti.

UV EFEKT: UV žiarenie neblaho pôsobí na pokožku a prenáša teplo. Povrchová úprava priadze UV filtrom znižuje teplotu pod povrchom a zabraňuje prestupu nežiadúcich žiarení k pokožke.

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky
Záruka: 2 roky
Farba: Čierna, Zelená
Značka: Trepon

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: