Detské bambusové pančucháče Trepon - Bomík béžové

Neohodnotené

Kojenecké a detské pančuchové nohavice z bambusových vlákien s antibakteriálnymi vlastnosťami.

Zloženie: 80% Bambus, 18% POP SILTEX, 2% Elastan

 


  • Skladom
€7,13
  • Veľkosť
Kategória: Doplnky
Záruka: 2 roky
 

Vlastnosti produktu:

BAMBUSOVÉ VLÁKNA: sú nielen antibakteriálne, ale aj protiplesňové a antistatické. Ich prirodzená antibiotická funkcia zamedzuje prístupu baktérií, takže nedochádza ku vzniku nepríjemných pachov. Vďaka týmto vlastnostiam sú výrobky z tohto vlákna vhodné pre alergikov.

ANTIBAKTERIÁLNE: Antibakteriálny účinok výrobku je spôsobený nanočasticami striebra (Ag), ktorá zamedzuje ich množeniu a prežívaniu. Výrobok má antiseptické a dezodoračné (protizápachové) účinky vyplývajúce z potlačenia rastu rôznych baktérií a plesní. Certifikované na bakteriách Staphy-lococcus aureus a Klebsiella pneumoniae. Nanočastice striebra sú rozmiešané v hmote, z ktorých sú vyrobené polypropylenová mikrovlákna. Antibakteriálny účinok je trvalý a nemožno ho odstrániť praním.

FRESH EFEKT: Nanočastice striebra sú súčasťou mikrovlákien s drážkami, ktoré napomáhajú ku zvýšeniu priepustnosti a odvádzaniu telesnej vlhkosti.

UV EFEKT: UV žiarenie neblaho pôsobí na pokožku a prenáša teplo. Povrchová úprava priadze UV filtrom znižuje teplotu pod povrchom a zabraňuje prestupu nežiaducich žiarení k pokožke.

 

 
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: